Hakkımızda

Havadurumu15gunluk.org Hakkında

Sitemiz, meteorolojik olayların gözlem ve analizler ile birlikte yorumlanmasıyla ortaya çıkan hava tahminlerine yer vermektedir. Hava durumu tahmini alabilmenin en iyi ve en kolay yolu olarak sitemiz, editörleri vasıtasıyla hava durumu tahminlerini eksiksiz ve yalın bir biçimde kullanıcılarına ulaştırmaktadır. Kullanıcılara en son bilgiler sürekli olarak güncel tutulmaktadır. Her 30 dakikada bir güncellenen sitemiz, zengin içerikleriyle ve tahmin kapasitesiyle pek çok hizmeti bir arada barındırmaktadır.

Uyarılar, yağış ve kar bilgisi, miktarı ve derecesi, hissedilen sıcaklıklar, rüzgâr yönleri, deniz suyu sıcaklığı, kar kalınlıkları, basınç değerleri, nem, görüş uzaklığı, bulut oranı ve çiğ noktaları eksiksiz bir biçimde sunulmaktadır. Sitemiz, tüm hava tahminlerini devlet kurumu olan Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden almaktadır. Kullandığımız tahminler kimi zaman değişkenlik gösterebilmektedir. Bunun sebebi olan ani hava değişimleri ve muhalefetleri de hava durumu tahmininde etkin rol oynayabilmektedir.

Hava durumu tahminlerinin eksiksiz ve rahat bir biçimde görülebilmesine olanak sağlayan sitemiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli güncellenmekte ve yenilenmektedir. Gelişmelerden haberdar olmak ve hava durumuyla ilgili en son uyarıları görüntülemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.