malatya hava durumu 15 günlük

hava Pazar yağmur...

Tarih
Hava
Yağış
Gündüz
Gece
19 Nis Bugün
Çok bulutlu
14°
20 Nis Cmt
Sağanak yağış veya gök gürültülü sağanak yağış
12°
21 Nis Paz
Aralıklı yağış
22 Nis Pzt
Daha sıcak
12°
-1°
23 Nis Sal
Çoğunlukla güneşli
14°
24 Nis Çar
Çok bulutlu
16°
25 Nis Per
Güneşli
17°
26 Nis Cum
Güneşli
17°
27 Nis Cmt
Çoğunlukla güneşli
19°
28 Nis Paz
Güneşli
21°
29 Nis Pzt
Güneşli
24°
12°
30 Nis Sal
Çoğunlukla güneşli
26°
12°
1 May Çar
Çok Bulutlu
26°
14°
2 May Per
Sağanak yağış veya gök gürültülü sağanak yağış
25°
11°
3 May Cum
Bulutlu
18°

Malatya Hava Durumu

Malatya ilimiz ve ilçelerinin hava durumlarını en rahat şekilde görebilmek için en uygun olan sitemizde, pek çok şekilde Malatya’nın hava durumunu inceleyebilirsiniz. Genel olarak Malatya hava durumu bilgisinin verilmesi için pek çok yöntem uygulamaktayız. Site olarak en güncel ve rahat hava durumu tahmin bilgisini vermek adına sitemizi sürekli güncellemekteyiz.

Hava durumu Malatya özelinde oldukça önem teşkil eder. Tarım arazilerinin bol olduğu Malatya’da çiftçiler özellikle hava durumunu bilmesi gerekmektedir. Bunun gibi sebeplerden ötürü hem yağış miktarını veya kış aylarında kar kalınlığını sitemizden öğrenebilirler. 15 günlük hava durumu genel olarak Malatya’nın hava tahmininde en çok kullanılan değerlerden birisidir.

Malatya hava tahminlerinin tamamı direkt olarak devlet kurumu olan Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden (MGM) alınarak sitemizde yayınlanmaktadır. Bu sayede bilginin güvenilirliği de oldukça fazladır. Sitemizin en uygun şekilde çalışması için de 30 dakikada bir güncelleme yapılmakta ve değerler güncel değerlerine getirilmektedir.

Saatlik olarak da Malatya Akçadağ hava durumu değerlerini Malatya’nın içerisinde ilçelerden seçebilirsiniz. Bunun yanında sadece 15 günlük olarak değil 30 günlük, 45 günlük veya 60 günlük şekilde hava durumu görebilirsiniz.

Bu şekilde tüm şehirler de dahil olmak üzere güncel hava durumu bilgisine ulaşmak için sitemizden yararlanabilmeniz mümkün.